% ВЕЛИКОДНІ ЗНИЖКИ % ⇨⇨⇨

ВишиванкиВишиванки

Маєте твердий намір купити вишиванку - переходьте до відповідної категорії з потрібним Вам товаром і робіть свій вибір. Якщо ж Ви хочете дізнатися як зробити правильний вибір - читайте і знаходьте відповідь як замовити і купити вишиту сорочку в магазині вишиванок УкрМода. 

Бажаєте купити оригінальний одяг або подарунок? - Вишиванка Вам у поміч!

Тільки найкращі роботи! Тільки найкращі майстри з усієї України!

Де купити вишиванку 

Магазин вишиванок УкрМода допоможе Вам зробити правильний вибір серед вишитих сорочок для чоловіків, жінок, дітей. Головне – ви отримуєте дійсно якісну річ за доступною ціною! У нас Ви знайдете вишиту сорочку на будь-який смак. Також у нас можна придбати вишиванки оптом. Якісні, красиві, оригінальні вишиванки недорого, вишиванки люкс-класу, які задовольнять смак найвибагливішого покупця.

Якщо Ви проживаєте і хочете купити вишиванку в Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Сумах, Чернігові, Харкові, Луганську, Полтаві чи в іншому місті – не проблема, ми доставимо вишиту сорочку в найкоротші терміни в будь-яке місто України.

Про вишиванку

 

Поетично...

Вишиванка - це модно,

Вишиванка - це стильно,

Одягай вишиванку,

І живи завжди вільно!!!

Вишивка

Вишивка виступає класичним видом  українського народного мистецтва, яке відображає і відкриває величезне багатство творчого потенціалу і натхнення народу, найбільших вершин його неповторного багатогранного мистецького вміння. Безцінний скарб художніх, емоційних проектів та рішень української народної вишивки зумовлюється тим, що вона яскраво представлена  в найрізноманітніших варіантах – як прикраса  для одягу, так і  для тканин побутового та  інтер'єрно-обрядового призначення. Найширше вишивка використовується для прикрас вишиванок, вишитих рушників. Раніше вишивкою займались мабуть чи не в кожній селянській хаті. Мала вона популярність і серед міщан. Це пояснюється тим, що потреба прикрашати одяг у селян, так і в міщан, ніколи не зникала. Та і в багатьох піснях, переважно веселих,  співають про даний вид українсього одягу.

Купити вишиванку - просто

Зараз же вишиванка є не в кожному домі, але простежується тенденція до зростання любові до народного мистецтва і відновлення українських традицій, тому кількість людей, які  носять і шанобливо ставляться до народних символів,зростає. Купити вишиванку в Києві чи взагалі по Україні стало дуже просто. Маючи вдома таку чудову річ як вишита сорочка, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємося минулим та гордо дивимося в майбутнє. Вишиванка служить для українського народу духовним символом,  це ексклюзивний символ рідного краю, батьківської домівки, тепла ніжних маминих рук. Людина, працюючи цілий день над вишиванкою, наділяла її такою енергетикою, такою цілющою силою, що годі й уявити, вкладала в цю річ частинку своєї душі.
Подробнее: https://ukrmoda.in.ua/ua/kupit-vyshivanki/

Композиція вишиванки

Вишиванки захоплюють, мабуть, кожного своєю досконалою композицією, вирішенням кольорів. Вони можуть мати одноколірну або ж багатобарвну гаму відтінків.І не так важливо чи сорочка буде вишита білими нитками, чи яскравими різнокольоровими – виглядати вона буде однаково гарно і неповторно, адже, змінюючи нахил лінії,додаючи всього декілька швів, ми створюємо річ, якої вже немає ні в кого. Найпоширенішими є білі сорочки з  червоним та чорним кольором,що символізують радість і смуток. Майстри, адже тільки так можна назвати людей, які створюють ці шедеври, у своїх творіннях, роботах, відображають споконвічний  потяг людини до гармонії, краси, неповторності, зв’язок з природою, силу вічності. Свідченням цього виступають хоч би й назви деяких швів, якими оздоблюються вироби: солов’їні очки, курячий брід, зерновий вивід...

В кожній вишитій речі схована таємниця, певна магія, енергія, яку можна відчути лише надягнувши цю вишиту сорочку і відчувши її ніжний дотик до тіла.

Магазин вишиванок Укрмода

В нашому інтернет-магазині українських вишиванок "Укрмода" представлений широкий вибір вишиванок, на будь-який смак:- від недорогих економ-варіантів до ексклюзивних дорогих екземплярів. Тому якщо Ви вирішили купити вишиванку в Києві чи взагалі по Україні найкраще це зробити через наш нтернет-магазин.

Ми цінуємо Ваш час, намагаємося зрозуміти свого клієнта і запропонувати йому тільки найкраще. Для Вашої зручності є декілька способів оплати товару та його доставки.

Навіть якщо ви бажаєте зробити подарунок, але не знаєте розмірів і вподобань людини, можете придбати подарунковий сертифікат.

Акція

  • Постійні знижки у розділі Акції
  • Знижки постійним клієнтам та при покупці від 2 шт.

Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
На думку покупців
4.88