Вишиванки жіночіВишиванки жіночі

Жіночі вишиванки купити найкраще в магазині вишиванок Укрмода!

Сучасні жіночі вишиванки

Жіночі вишиванкиУкраїнські жіночі вишиванки, як і багато років тому, знову в моді! Наші предки носили вишиванки як повсякденний одяг, сьогодні ж оригінальна українська вишиванка здатна прикрасити гардероб найсучаснішою модниці. Люди стали купувати їх на урочисті вечори, дні народження і навіть гуляти в них весілля. Сьогодні все частіше можна побачити жінок і чоловіків, одягнених у національний український одяг. Виготовлена ​​з чистої бавовни або льону, вишиванка не тільки буде нести своїй власниці позитивну енергію, але захистить її від холоду або жаркого спеки.

Дівчина в сорочці з національним орнаментом була і залишається музою для поетів і натхненням для художників, а також символом краси, ніжності і працьовитості в очах простого чоловіка. Хитрощі і премудрості вишивки передавалися з покоління в покоління, але, на жаль, сьогодні сучасні українські дівчата не вміють або просто не хочуть займатися цим національним ремеслом, отчого вишиванка стала практично унікальною, рідкісною і дорогою одягом. На щастя для наших відвідувачок, сьогодні кожна дівчина може дістати собі в гардероб вишиту жіночу сорочку, спідницю, плаття або навіть штани, які пошиті відповідно до сучасною модою і прикрашені національним українським візерунком.

 

Жіночі вишиванки від кращих українських майстрів і дизайнерів

Жіночі вишиванкиНаш інтернет-магазин пропонує купити сучасні жіночі вишиванки ручної роботи, які підійдуть як для повсякденного носіння, так і для будь-якої урочистості. Усі представлені на сайті вишиванки зроблені умілими руками майстрів або ж виготовлені на машинці. У нас ви знайдете звичний оку «хрестик», мережива, виколювання та інші старовинні колись зниклі, але не забуті техніки вишивки. Всі вироби виконувалися за участю сучасних модельєрів, а візерунки вишивали найкращі майстри рукоділля, які працювали тільки з якісними нитками і тканинами. У своїх роботах наші майстри використовували понад сімдесят технік вишивання, а дизайнери перебрали безліч кольорів і відтінків, створюючи одяг відповідно до модних тенденцій, і все це для того, щоб ви могли купити українську вишиванку в сучасному стилі недорого, без переплат і зайвих клопотів.

У нашому інтернет-магазині «УкрМода» кожна жінка може купити для себе вишиванку, яка буде не тільки зручним і красивим, але і сучасним, виконаним у вишуканому стилі одягом. Хоча промисловість України начебто задовольняє потреби сучасної людини і пропонує одяг відповідно до тенденцій моди, але сьогодні все більше жінок прагнуть продемонструвати свою індивідуальність. Вони хочуть показати, що вони шанують і пам'ятають історію і традиції свого народу, а тому, воліють простій майці, наприклад, вишиту жіночу футболку, спідницю або штани, виконані в сучасному стилі, але прикрашені національним орнаментом.

Чоловіки також купують сучасні сорочки, виконані в народному стилі, а сімейні пари замовляють у нас ексклюзивні моделі вишиванок для своїх дітей. Адже одного разу купивши українську вишиванку, ви купуєте ідеальний варіант на всі випадки життя, вона буде радувати вас довгі роки, а ваша індивідуальність у поєднанні з сучасним стилем нікого не залишить байдужими.

Вишиті сорочки, вишиванки

Вишиті плаття, сукні

Вишиті національні костюми

     

Вишиті спідниці жіночі

Вишиті спідниці

Брюки жіночі вишиті

Вишиті брюки

Вишиті пов'язки

     
     
     
     
     

 

Жіноча вишиванка як символ

Жіночі вишиванкиСама по собі вишиванка символізує красу, чистоту, здоров'я, святість, щастя і, звичайно ж, любов. Вважається, що вишиванка на грудях - це захист душі людської від занепаду і морального розкладання. Особливість української жіночої вишиванки полягає у відсутності якого-небудь повного зображення, наприклад дерева, будинків або куща, як це прийнято в інших народних орнаментальних мотивах. Але зате цілісність української вишиванки замінені частиною, тобто, квітами, листям, гілками і т. д.

Взяти, приміром, барвінок, його вічнозелене листя, вишите на сорочці, символізують вірність, квіти волошки - ніжність і скромність, червоні макові головки - уособлення краси і молодості, а пшеничний колос як символ добра. Візерунок з вишитими в ньому трояндами - це символ відродження, нескінченного сонячного руху і любові. Традиційні соняшники на жіночій вишиванці, вважаються самими «сильними» квітами, адже це символ сонця, уособлення праці, добробуту і сили. Окремо хочеться сказати про чорні жіночі вишиванки, які споконвіку носили на удачу. Вважалося, що чорна жіноча вишиванка це символ благополуччя і багатства, але ніяк не знак смерті, як сьогодні вважає багато хто.

Купити українські жіночі вишиванки недорого ви можете в нашому інтернет-магазині «УкрМода», асортимент якого здатний задовольнити навіть найвибагливіших модниць.

 

Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
На думку покупців
4.87